Pro-Teht Plandeki Polskie
English
Reklama na plandekach

Oklejanie pojazdów

Reklama wielkoformatowa

Producent plandek

Naszą specjalizacją są różnego rodzaju wyroby z tkanin technicznych powlekanych PCV. Wykonamy dla Państwa plandeki na wymiar wszelkiego typu, tzn. na pojazdy dostawcze i ciężarowe, przyczepy samochodowe i rolnicze. Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie tkaniny europejskich producentów.

Produkujemy plandeki na naczepy XL oraz plandeki z zabezpieczeniem antywłamaniowym. Plandeki to nie tylko praktyczne rozwiązania zapewniające bezpieczny transport. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju okrycia z tkanin technicznych na namioty magazynowe, hale produkcyjne – funkcjonalne rozwiązania umożliwiające przechowywanie wszelkiego rodzaju sprzętu, urządzeń, maszyn bądź towaru.
 
Pojazdy ciężarowe stanowią także doskonałe narzędzie marketingowe – mogą być z powodzeniem wykorzystane jako nośnik informacji. Umieszczenie reklamy na autach daje pewność, że przekaz dotrze do większej liczby odbiorców, a tym samym zwiększy widoczność i rozpoznawalność danej marki.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz własny park maszynowy zapewniają plandeki z reklamą pełnokolorową w dowolnej formie.
Świadczymy usługi w zakresie projektowania grafik reklamowych, druku wielkoformatowego a także oklejania pojazdów ciężarowych, samochodów dostawczych, flot firmowych oraz sprzętu specjalnego.
 

Kładziemy duży nacisk na rozwój. Dlatego śledzimy na bieżąco nowe trendy i staramy się poszerzać ofertę o usługi będące odpowiedzią na rosnące wymagania rynku i klientów.
W ten sposób narodził się między innymi nowy pomysł na wykorzystanie tkanin gazoszczelnych. Do naszej  oferty dołączyliśmy tory skimboardowe – mobilne tory do jazdy na desce po cienkiej warstwie wody. Doskonale sprawdzą się one podczas wszelkiego rodzaju eventów oraz imprez plenerowych.

Stawiamy na nowoczesne technologie, dzięki którym nasze produkty są wytrzymałe i odporne zarówno na pęknięcia, rozdarcia, jak i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jest to między innymi zgrzewanie HF, a także zgrzewanie PCV i PE gorącym powietrzem.

Plandeki przemysłowe

Produkujemy plandeki o różnych zastosowaniach dla sektora przemysłowego – nasze rozwiązania pozwalają chronić materiały przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także przed zabrudzeniami.

Plandeki rolnicze

Oferujemy pełną gamę zasłon oraz kotar, przeznaczonych do osłaniania maszyn, zbiorów czy żywego inwentarza. Plandeki rolnicze można zamontować na przyczepkach, mogą zostać wykorzystane także jako tunele.

Rozwiązania dla branży eventowej

W ofercie znajdują się namioty bankietowe i stoiska, pozwalające na całkowite osłonienie gości przed działaniem czynników pogodowych. Przygotowujemy także tory skimboardowe, razem z dodatkowym wyposażeniem.

Namioty magazynowe

Niezbędne, gdy potrzebna jest osłona dla maszyn bądź składowanych towarów. Oferujemy namioty magazynowe, chroniące produkty przed warunkami atmosferycznymi, ale także przed zabrudzeniami, wilgocią i pleśnią.

PRO-TEHT | PLANDEKI POLSKIEul. Kilińskiego 147-303 Krapkowice+48 77 474 92 19biuro@pro-teht.pl

© 2015 PRO-TEHT. Wszelkie prawa zastrzeżone.