English
O FIRMIE /
OFERTA PRO-TEHT /
TECHNOLOGIE /
SKLEP /
SERWIS i CZĘŚCI /
PROMOCJE /
KONTAKT
REKLAMA NA PLANDEKACH

OKLEJANIE POJAZDÓW

REKLAMA WIELKOFORMATOWA

Producent plandek

Naszą specjalizacją są różnego rodzaju wyroby z tkanin technicznych powlekanych PCV. Wykonamy dla Państwa plandeki na wymiar wszelkiego typu, tzn. plandeki samochodowe, rolnicze, kurtynowe, burto-firany czy też z zabezpieczeniem antywłamaniowym i przemysłowe. Wykonujemy również namioty magazynowe. To nie tylko praktyczne rozwiązania zapewniające bezpieczny transport czy też przechowywanie wszelkiego rodzaju sprzętu bądź towaru. Zabudowy plandekowe stanowią także doskonałe narzędzie marketingowe – mogą być z powodzeniem wykorzystane jako nośnik informacji o firmie.

Pro-Teht to nie tylko producent plandek. Świadczymy również usługi w zakresie projektowania grafik reklamowych, a także oklejania pojazdów ciężarowych, samochodów dostawczych, flot firmowych oraz sprzętu specjalnego. Umieszczenie reklamy na autach daje pewność, że przekaz dotrze do większej liczby odbiorców, a tym samym zwiększy widoczność i rozpoznawalność danej marki.

Kładziemy duży nacisk na rozwój. Dlatego śledzimy na bieżąco nowe trendy i staramy się poszerzać ofertę o usługi będące odpowiedzią na rosnące wymagania rynku i klientów. W ten sposób narodził się między innymi pomysł rozbudowy oferty o stawianie sztucznych torów skimboardowych do jazdy na desce po cienkiej warstwie wody. Sprawdzą się one podczas wszelkiego rodzaju eventów oraz imprez plenerowych.

Stawiamy na nowoczesne technologie, dzięki którym nasze produkty są wytrzymałe i odporne zarówno na pęknięcia, rozdarcia, jak i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jest to między innymi zgrzewanie HF, a także zgrzewanie PCV i PE gorącym powietrzem.

PLANDEKI PRZEMYSŁOWE

Optymalne rozwiązania dla ochrony surowców i materiałów
Produkujemy plandeki o różnych zastosowaniach w sektorze przemysłowym.

PLANDEKI ROLNICZE

Optymalne rozwiązania dla ochrony surowców i materiałów
Oferujemy pełną gamę zasłon oraz kotar, które wykonujemy na potrzeby.

Rozwiązania dla
branży eventowej

Indywidualne projekty według potrzeb klienta.
Urządzenia rekreacyjne.
TORY SKIMBOARDOWE
Namioty bankietowe, stoiska sprzedażowe.

Namioty magazynowe

Optymalna przestrzeń łatwa w aranżacji
Hale o konstrukcji stalowej stanowią doskonałą alternatywę dla budynków murowanych.

Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości materiałów produkowanych w Europie przez naszych dostawców i partnerów high-tech. Każdy materiał przeszedł serię testów wytrzymałości i trwałości, które pozwalają nam na zapewnienie najlepszych osiągnięć naszych produktów.


© 2015 PRO-TEHT. Wszelkie prawa zastrzeżone.