Pro-Teht
English
O firmie /
Technologie /
Serwis i części /
Sklep /
Promocje /
Blog /
Kontakt
Reklama na plandekach

Oklejanie pojazdów

Reklama wielkoformatowa

Producent plandek

Naszą specjalizacją są różnego rodzaju wyroby z tkanin technicznych powlekanych PCV. Wykonamy dla Państwa plandeki na wymiar wszelkiego typu, tzn. na pojazdy dostawcze i ciężarowe, przyczepy samochodowe i rolnicze. Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie tkaniny europejskich producentów.

Produkujemy plandeki na naczepy XL oraz plandeki z zabezpieczeniem antywłamaniowym. Plandeki to nie tylko praktyczne rozwiązania zapewniające bezpieczny transport. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju okrycia z tkanin technicznych na namioty magazynowe, hale produkcyjne – funkcjonalne rozwiązania umożliwiające przechowywanie wszelkiego rodzaju sprzętu, urządzeń, maszyn bądź towaru.
 
Pojazdy ciężarowe stanowią także doskonałe narzędzie marketingowe – mogą być z powodzeniem wykorzystane jako nośnik informacji. Umieszczenie reklamy na autach daje pewność, że przekaz dotrze do większej liczby odbiorców, a tym samym zwiększy widoczność i rozpoznawalność danej marki.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz własny park maszynowy zapewniają plandeki z reklamą pełnokolorową w dowolnej formie.
Świadczymy usługi w zakresie projektowania grafik reklamowych, druku wielkoformatowego a także oklejania pojazdów ciężarowych, samochodów dostawczych, flot firmowych oraz sprzętu specjalnego.
 

Kładziemy duży nacisk na rozwój. Dlatego śledzimy na bieżąco nowe trendy i staramy się poszerzać ofertę o usługi będące odpowiedzią na rosnące wymagania rynku i klientów.
W ten sposób narodził się między innymi nowy pomysł na wykorzystanie tkanin gazoszczelnych. Do naszej  oferty dołączyliśmy tory skimboardowe – mobilne tory do jazdy na desce po cienkiej warstwie wody. Doskonale sprawdzą się one podczas wszelkiego rodzaju eventów oraz imprez plenerowych.

Stawiamy na nowoczesne technologie, dzięki którym nasze produkty są wytrzymałe i odporne zarówno na pęknięcia, rozdarcia, jak i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jest to między innymi zgrzewanie HF, a także zgrzewanie PCV i PE gorącym powietrzem.

Plandeki przemysłowe

Optymalne rozwiązania dla ochrony surowców i materiałów
Produkujemy plandeki o różnych zastosowaniach w sektorze przemysłowym.

Plandeki rolnicze

Optymalne rozwiązania dla ochrony surowców i materiałów
Oferujemy pełną gamę zasłon oraz kotar, które wykonujemy na potrzeby.

Rozwiązania dla branży eventowej

Indywidualne projekty według potrzeb klienta.
Urządzenia rekreacyjne.
TORY SKIMBOARDOWE
Namioty bankietowe, stoiska sprzedażowe.

Namioty magazynowe

Optymalna przestrzeń łatwa w aranżacji
Hale o konstrukcji stalowej stanowią doskonałą alternatywę dla budynków murowanych.

PRO-TEHT | PLANDEKI POLSKIEul. Kilińskiego 147-303 Krapkowice+48 77 474 92 19biuro@pro-teht.pl

© 2015 PRO-TEHT. Wszelkie prawa zastrzeżone.