Pro-Teht Plandeki Polskie

O firmie

 

Witamy w firmie PRO-TEHT/Plandeki Polskie

 

Firma PRO-TEHT Plandeki Polskie znajduje się w miejscowości Krapkowice k. Opola blisko zjazdu z autostrady A4. Plandeki Polskie to dynamicznie rozwijający się producent wysokiej jakości plandek i innych produktów z tkanin powlekanych PVC oraz projektowanie grafik reklamowych wraz z pełnokolorowych drukiem wielkoformatowych.

 

Nasza firma oparta jest na fundamentach szerokiej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu kompetentnej załogi w każdej ze swoich dziedzin. Kładziemy duży nacisk na rozwój, dlatego śledzimy na bieżąco nowe trendy i staramy się poszerzać ofertę o usługi będące odpowiedzią na rosnące wymagania rynku i Klientów.

 

Produkcja plandek

Wysokojakościowe produkty z tkanin powlekanych PVC.

Drukarnia wielkoformatowa

Projektowanie grafik reklamowych, malowanie na plandece, druk wielkoformatowy na różnych mediach przekazu, oklejanie pojazdów.

Szwalnia

Projektowanie i szycie pokrowców, toreb sportowych, bagażowych, żagli przeciwsłonecznych.

         

 

Dbamy o wizerunek naszej firmy poprzez profesjonalną i indywidualną obsługę Klientów. Atutami firmy jest:

 • wysoka kultura pracy,
 • skuteczność w rozwiązywaniu problemów,
 • terminowe wykonywanie usług,
 • konkurencyjne ceny.

 

Potwierdzeniem najwyższej jakości naszych produktów są autoryzacje i świadectwa pochodzące od dostawców i odbiorców. Nie bylibyśmy w tym miejscu co teraz gdyby nie nasi Klienci. Dziękujemy za zaufanie.

 

PLANDEKA

 

PLANDEKA – materiał plandekowy, który osłoni wszystko: samochody, przewożony towar, sprzęt budowlany, a nawet nieukończony dach budynku. Trudna jest natomiast kwestia wyboru idealnej plandeki, która spełni Państwa oczekiwania dlatego też jesteśmy MY.

Jako doświadczony producent wyrobów plandekowych zapewniamy produkty wyłącznie sprawdzone, wykonane przy zastosowaniu nowoczesnych technologii (zgrzewanie HF, gorącym powietrzem, szycie specjalistycznymi nićmi) oraz wysokiej jakości materiałów producentów europejskich: Mehler Technologies, Sioen, Serge Ferrari itd.

 

 Nasza kompleksowa oferta obejmuje profesjonalną produkcję gotowych wyrobów z tkanin powlekanych PVC to jest:

 • plandek samochodowych – pojazdy o różnej specyfikacji w tym przyczepki transportowe, pojazdy gabarytowe;
 • plandek kurtynowych dla transportu krajowego i międzynarodowego m.in. plandeki antywłamaniowe, plandeki reklamowe, plandeki zwijane na systemie sprężynowym;
 • plandek dachowych – na różnych systemach mocowań, Verus, Edscha itd.;
 • plandek kontenerowych – do ochrony ładunków transportowych m.in. wywrotki;
 • plandek pod zabudowę – plandeki dla konstrukcji hal magazynowych, sportowych, hal spawalniczych, namiotów itd.;
 • plandek przemysłowych (rolnicze, itp.) - idealne rozwiązania dla ochrony surowców i materiałów;
 • plandek na indywidualne życzenie Klienta;
 • figur dmuchanych (event) – tory skimboardowe;

 

DYSPONUJEMY PEŁNYM WACHLARZEM KOLORÓW MATERIAŁÓW PLANDEKOWYCH

Produkty naszej firmy odznaczają się wyjątkową wytrzymałością na pęknięcia, rozdarcia i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz odpornością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych.

Zastosowanie plandek z naszej oferty zapewnia odpowiednie zabezpieczenie towaru, chroniąc go przed wilgocią, kurzem, silnym słońcem itp...

 

SERWIS – wykwalifikowany zespół montażowo-naprawczy jest przygotowany na każdy typ usterki. Przykładowo realizujemy naprawy na małych i dużych pęknięć i rozdarć, wymiany uszkodzonych okuć i mocowań, elementów konstrukcji nadwozia i innych elementów zabudowy plandekowej.

 

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI Z DOJAZDEM DO KLIENTA

 

Jeśli Twoim priorytetem jest jakość i dokładność wykonywanych usług zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

REKLAMA

 

REKLAMA – za jej pomocą tworzymy rzetelną i świadomą informację na temat kierunku działalności firmy, jej marki i produktu. Wzbudzamy tym samym zainteresowanie otoczenia oraz zwiększamy walory estetyczne środków transportu, witryn sklepowych, wjazdów na posesje itp. 

 

Oferta  firmy PRO-TEHT/ Plandeki Polskie obejmuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania grafik reklamwych, malowania reklam na tkaninie plandekowej, oklejania reklamowego oraz druku wielkoformatowego na różnego typu mediach : tkanina plandekowa, tkanina banerowa  siatki MESH, folia OVW.

 

 

PRO-TEHT | PLANDEKI POLSKIEul. Kilińskiego 147-303 Krapkowice+48 77 474 92 19biuro@pro-teht.pl

© 2015 PRO-TEHT. Wszelkie prawa zastrzeżone.