Pro-Teht Plandeki Polskie
English

Oferta

Proponujemy Państwu praktyczne, funkcjonalne, a przy tym estetyczne plandeki do naczep, kontenerowe, samochodowe, kurtynowe i nie tylko. Pro-Teht to producent plandek na wymiar, co oznacza, że możemy zaoferować Państwu rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Plandeka do przyczepki stanowi przede wszystkim zabezpieczenie zawartości, chroni wszelkiego rodzaju ładunki przed wpływem warunków atmosferycznych, zabrudzeniem, a także uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki naniesieniu na nią grafiki reklamowej staje się również doskonałym nośnikiem informacji o firmie.

Asortyment tworzy często spotykana w pojazdach tandemowych i dostawczych burto-firanka, a także boki kurtynowe. Oferujemy także wersje z zabezpieczeniem antywłamaniowym, których boki wzmocnione są warstwami elastycznej taśmy stalowej – zapewnia to odporność na niepożądane działania. Zmniejsza do ryzyko kradzieży bądź też uszkodzenia ładunku.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Plandeki typu burto-firany

Wytrzymała konstrukcja, mocny materiał i wygodne systemy otwierania – plandeki typu burto-firany to komfort użytkowania i dobre zabezpieczenie towarów w jednym. Zarówno dla pojazdów, jak i dla przyczep.

Plandeki kurtynowe

Umożliwia wygodne ładowanie i rozładowywanie towarów, a to dzięki przesuwnej kurtynie. Plandeki tego typu sprawdzają się w profesjonalnym transporcie, gwarantują zabezpieczenie ładunku i wysoką trwałość..

Plandeki samochodowe

Przygotowujemy plandeki samochodowe na Wasze indywidualne zamówienie. Otrzymają Państwo u nas produkt do okrycia łodzi, a także ten odpowiedni do wózka widłowego czy przyczepki. Dowolne wymiary i kształty!

Plandeki kontenerowe

Do montażu zarówno wewnątrz kurtyny, jak i na dachu naczepy – siatka stalowa zabezpiecza przewożony ładunek przed kradzieżą. Sprawia także, że sama plandeka staje się bardziej odporna na uszkodzenia.

PRO-TEHT | PLANDEKI POLSKIEul. Kilińskiego 147-303 Krapkowice+48 77 474 92 19biuro@pro-teht.pl

© 2015 PRO-TEHT. Wszelkie prawa zastrzeżone.