Pro-Teht Plandeki Polskie
English

Serwis

Zapewniamy szeroki zakres usług serwisowych jak na przykład naprawa plandek. Wykwalifikowany zespół montażowy realizuje naprawy małych oraz dużych pęknięć czy rozdarć (szycie i klejenie plandek), wymianę uszkodzonych okuć oraz mocowań, a także wsparcie serwisowe w przypadku wielu innych uszkodzeń.


Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych. Prowadzimy serwis naprawczy z dojazdem do siedziby klienta. Zapewniamy funkcjonalne akcesoria do wszystkich modeli, które znajdują się w naszej ofercie. Prezentowane przez nas produkty pozwalają na prawidłowe i solidne zamocowanie plandeki w dowolnym miejscu.


Wykorzystujemy także innowacyjne technologie umożliwiające solidne, trwałe zgrzewanie plandek wykonanych z materiałów powlekanych PCV lub PCV/PU oraz lekkich materiałów polietylenowych. Mocny zgrzew gwarantuje metoda wykorzystująca gorące powietrze.


Świadczymy usługi dla firm, które nie posiadają własnej hali produkcyjnej ani odpowiednich maszyn. Zapewniamy rzetelne i terminowe wykonanie usługi.

PRO-TEHT | PLANDEKI POLSKIEul. Kilińskiego 147-303 Krapkowice+48 77 474 92 19biuro@pro-teht.pl

© 2015 PRO-TEHT. Wszelkie prawa zastrzeżone.