Ochrona środowiska

Nadruki na plandekach - mobilna reklama Twojej Firmy

Nośnik reklamy, jakim jest plandeka samochodowa spotykamy na pojazdach poruszających się na naszych drogach i autostradach. Nie bez powodu – jest to rozwiązanie marketingowe, które ze względu na bardzo duży zasięg, od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Reklama na plandece – mobilnym nośniku o nieograniczonej możliwosći zasięgu jest skuteczna, a dzięki wysokiej jakości wykonania, stanowi przykład działania na lata. Wydruk wielkoformatowy wyróżnia się pośród licznych form promocji funkcjonujących na rynku reklamy outdoorowej z uwagi na liczne zalety, dzięki którym skutecznie przewyższa klasyczne formy promocji, jak billboardy czy stacjonarne tablice reklamowe. Przedstawiamy nasze realizacje – nadruki na plandekach od zadowolonych Klientów, którzy z dumą prezentują swoje flagowe produkty.

Nadruki na plandekach - wyłącznie europejskie materiały

Sprawdzone farby i materiał pozwalają nam na zagwarantowaniu wspaniałych efektów nadruku. Wyraziste kolory i długa żywotność barw dzięki zabezpieczeniu grafiki za pomocą laminatu. Wszystko po to, aby plandeka reklamowa służyła przez długie lata.

Jak powstaje reklama na tkaninie PCV?
Sama tkanina PES 1100 dtex, aby mogła być nośnikiem reklamowym, musi najpierw spełnić określone warunki. Najważniejszym jest wysoka jakość, jaką materiał powinien się cechować; tkanina musi być ultrawytrzymała, by była w stanie sprostać zróżnicowanym warunkom pogodowym i skrajnym temperaturom.
Nadruki wielkoformatowe powstają z zastosowaniem techniki druku solwentowego. Technika ta jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod wykonywania nadruków wielkoformatowych.

Doskonałe nadruki na plandekach dzięki wiedzy i doświadczeniu.

W branży reklamowej funkcjonujemy od 1996r., a od 2010r. jesteśmy związani z czołowymi producentami nadwozi samochodowych dla których realizujemy procesy projektowania i produkcji reklam wielkopowierzchniowych na plandekach.

Przez ten czas wykonaliśmy setki, jak nie tysiące przeróżnych plandek, mieliśmy przyjemność realizacji produkcji plandek reklamowych do scenografii estrady festiwalowej oraz na potrzeby branży wojskowej. Do prac wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały takich firm jak 3M, Oracal, Serge Ferrari, HeyTex, Mehler Texnologies czy Agfa Graphics. Tylko one zapewniają długoletnie, bezproblemowe użytkowanie, a jednocześnie dają gwarancję jakości reklamie na plandece. Dzięki sprawdzonym farbom i materiałom wysokiej jakości nadruki na plandekach są idealnie odwzorowane pod względem kolorystycznym. Stosowanie farb od lidera na światowym rynku oraz tkaniny od europejskiego producenta gwarantuje długie użytkowanie plandeki reklamowej wraz z zachowaniem intensywnych barw nadruku.

Szeroka gama produktowa reklam na plandekach

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz własny park maszynowy zapewniają plandeki z reklamą pełnokolorową w dowolnej formie. Świadczymy usługi w zakresie: – projektowania grafik reklamowych; – procesów produkcyjnych druku wielkoformatowego; – montażu plandek, a także oklejania pojazdów;

Gwarancja jakości,
100% satysfakcji z nadruku na plandece.

Sama plandeka należy do ultratrwałych materiałów o niezwykle szerokim wachlarzu zastosowań w przemyśle transportowym. Dobrej jakości tkanina PES 1100 dtex jest nie tylko odporna na opady deszczu czy silniejsze podmuchy wiatru, ale i – dzięki gęstemu splotowi tkaniny poliestrowej i zabezpieczeniu lakierem PCV – na działanie pleśni czy rozerwanie lub rozcięcie.
Warto mieć na uwadze fakt, że nasze mobilne banery reklamowe będą przez dłuższy czas poddawane działaniom różnych czynników zewnętrznych, co wiąże się także z nieuniknionymi zabrudzeniami, tj. z kurzem czy pyłem.

Reklama na plandekach -stawiamy na nowoczesne technologie

Nadruki na plandekach to idealna forma reklamy dla Twojej firmy. Plandeki z nadrukiem można wykorzystać jako mały baner na ogrodzeniu, reklamę o dużej powierzchni; najczęściej są wykorzystywane na flotach pojazdów: dostawczych, przyczepkach, naczepach TIR.

Reklama na plandece to możliwość prezentacji firmy, czy reklamy dla większej liczby odbiorców, oraz możliwość pozyskania nowych Klientów. W jednym miejscu złożysz zamówienie na nadruk i realizację gotowej plandeki wg podanych wymiarów dopasowaną do Twojej floty.

Chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie ?

Nadruki na plandekach - korzyści mobilnej reklamy na samochodzie.

Ze względu na ciągłe przemieszczanie pojazdów, w reklamie na plandece tkwi ogromny potencjał; możesz dzięki temu dotrzeć ze swoimi produktami bądź usługami do szerokiego grona odbiorców, potencjalnych przyszłych klientów. Brak uciążliwej dokumentacji zwykle wiążącej się z wynajmem powierzchni reklamowej pozwala przedsiębiorcy na ograniczenie kosztów marketingu.

Do najważniejszych zalet nadruków reklamowych na plandekach należy ich trwałość – wysoka jakość wykonania gwarantuje trwałe rozwiązania przeznaczone do stałej ekspozycji, a niewielkie koszty inwestycji w wydruki na plandekach zwracają się stosunkowo szybko.

reklama drukowana na plandece

Nadruki na plandekach – od pomiaru po realizację

Dla naszych stałych klientów produkujemy nadruki na plandekach wraz z okryciem plandekowym na podstawie dostarczonych rysunków technicznych i projektu graficznego, w pozostałych przypadkach na podstawie wykonanych przez nas pomiarów i sugestii oraz wymagań klienta. Aby grafika zawsze prezentowała się dobrze, wykorzystujemy PES 1100 dtex o dwustronnym powleczeniu; wydruki dodatkowo chronimy laminatem, by ich jakość się nie zmieniała, a także by zwyczajnie łatwo było utrzymać materiał w czystości..

Nadruki na plandekach - usługa projektowania

Na każdym etapie realizacji przykładamy ogromną wagę do jakości, aby zapewnić naszym klientom maksimum satysfakcji. Korzystamy z usług polskich dostawców, pracując na europejskim materiale. Stosowanie farb od lidera na światowym rynku oraz tkaninie od europejskiego producenta gwarantuje długie użytkowanie plandeki reklamowej wraz z zachowaniem intensywnych barw nadruku. Nadruki na plandekach są wykonywane na nowych plandekach! Nie ma możliwości naniesienia nadruku bezpośrednio na używaną już plandekę. Pierwszym etapem jest projekt i akceptacja projektu graficznego.

nadruki na plandekach

Potrzebujesz więcej
informacji ?

Odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące naszych produktów KONTAKT DO PRZEDSTAWICIELA

Produkty

planedka z certyfikatem dekra plandeka certyfikat XL

Plandeki z cert. CODE XL

Jesteśmy jednym
z nielicznych producentów, który wytwarza plandeki w oparciu o najwyższe normy. Certyfikat obejmuje zwiększone normy wytrzymałościowe.

Profesjonalne oklejanie

Wykonujemy profesjonalne aplikacje folii samoprzylepnej z grafiką reklamową na ciężarówki, naczepy oraz przyczepy o strukturach stałych tj. kontenery, izotermy, pojazdy skrzyniowe, naczepy.

Reklama na przyczepach

Realizujemy plandeki na przyczepki wszelkiego typu: płaskie, ze stelażem, dwuspadowe. Oferujemy szeroki zakres usług, od produkcji stelaży reklamowych po przyczepy z reklamą podświetlaną.

Dlaczego Plandeki Polskie ?

Skrupulatne kontrole gwarantują, że każdy nasz produkt odpowiada wysokim standardom. Podczas tworzenia naszych realizacji poświęcamy wiele uwagi aspektom ergonomii i estetyki biorąc pod uwagę rzeczywiste warunki podczas używania danego produktu. Niezauważalne szczegóły wyrażają ich solidność i poręczność.

dachy plandekowe

Gwarancja Jakości

dachy plandekowe

Kompleksowość

dachy plandekowe

Wsparcie specjalistów

reklama drukowana na plandece
reklama drukowana na plandece
laminowanie plandek
Inne usługi
plandeka na altanę plandeka na taras plandeki na altany

Plandeki i folie wysoko przeźroczyste na altany

Szeroka gama materiałów o różnej grubości oraz funkcjonalne i praktyczne systemy mocowań zaspokoją potrzeby najbardziej wygórowanych potrzeb.

reklama malowana na plandece plandeki reklamowe plandeka malowana

Reklama malowana (sitodruk) na plandece

Reklama na plandece stanowi doskonały nośnik informacji o firmie i często bywa wykorzystywana w kampaniach marketingowych.