pro-teht

Dachy plandekowe

Dachy plandekowe to jedno z najbardziej komfortowych rozwiązań w transporcie. Rozwiązanie to ułatwia załadunek i rozładunek od góry (poprzez przesunięcie dachu) np. dużych gabarytowo elementów budowlanych, mechanicznych lub produktów, które mogą być tylko i wyłącznie ładowane i rozładowywane w pozycji pionowej. Konstrukcja dachowa pokryta tkaniną plandekową ma również za zadanie chronić ładunek przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, począwszy od zabezpieczenia przed wglądem osób postronnych, czy wpływem negatywnych warunków atmosferycznych.

Potrzebujesz więcej
informacji ?

Odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące naszych produktów KONTAKT DO PRZEDSTAWICIELA

Produkty

planedka z certyfikatem dekra plandeka certyfikat XL

Plandeki CODE XL

Jesteśmy jednym
z nielicznych producentów, który wytwarza plandeki
w oparciu o normy CODE XL

plandeka kurtynow plandeki kurtynowe plandeki na wymiar

Kurtyny standardowe

Posiadamy ofertę dedykowaną do naczep użytkowanych z budową plandek w wersji ekonomicznej. Stosując wyłącznie materiały certyfikowane przez DEKRA dostosowujemy ilość elementów konstrukcji plandeki do potrzeb transportowanych materiałów.

plandeki burto-firany plandeka burto-firana

Plandeki typu burto - firany

Zabudowy plandekowe typu burto-firany przygotowujemy na różne typy nadwozia, np. dla pojazdów tandemowych, nadwozi wojskowych a także dla naczep tirów. Komfort zwiększa wykorzystanie systemów sprężynowego podwijania plandeki.

Dlaczego Plandeki Polskie ?

Skrupulatne kontrole gwarantują, że każdy nasz produkt odpowiada wysokim standardom. Podczas tworzenia naszych realizacji poświęcamy wiele uwagi aspektom ergonomii i estetyki biorąc pod uwagę rzeczywiste warunki podczas używania danego produktu. Niezauważalne szczegóły wyrażają ich solidność i poręczność.

dachy plandekowe

Gwarancja Jakości

dachy plandekowe

Kompleksowość

dachy plandekowe

Wsparcie specjalistów

Inne usługi
plandeka na altanę plandeka na taras plandeki na altany

Plandeki i folie wysoko przeźroczyste na altany

Szeroka gama materiałów o różnej grubości oraz funkcjonalne i praktyczne systemy mocowań zaspokoją potrzeby najbardziej wygórowanych potrzeb.

reklama malowana na plandece plandeki reklamowe plandeka malowana

Reklama malowana na plandece

Reklama na plandece stanowi doskonały nośnik informacji o firmie i często bywa wykorzystywana w kampaniach marketingowych.