plandeki na altany osłony na tarasy plandeka na altanę

Plandeki na altany - ozdoba i ochrona Twojego miejsca wypoczynku

Plandeki na altany z folii przeźroczystej to idealne rozwiązanie na całoroczne zabezpieczenie miejsca relaksu oraz spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Osłony na tarasy stanowią doskonałą ochronę przed opadami deszczu, podmuchami wiatru, czy nadmiernym nagrzewaniem. Dodają waloru estetycznego poprzez bogatą gamę kolorów obwódek. W sezonie jesienno-zimowym tak zabudowaną altanę możemy dogrzać np. za pomocą promienników gazowych, co pozwoli na spędzanie w niej czasu w komfortowej temperaturze, pomimo nieprzychylnej pogody.

Doskonałe plandeki na altany dzięki wiedzy i doświadczeniu

Plandeki przeźroczyste stanowią praktyczne i funkcjonalne uzupełnienie dla Twojego tarasu, czy altany. Pozwalają na całoroczne zabezpieczenie miejsca wypoczynku przed deszczem, śniegiem, wiatrem, czy nadmiernym nagrzewaniem. Umożliwia spędzanie jesiennych wieczorów wraz z rodziną i znajomymi w miejscu osłoniętym przed nieprzychylną pogodą. Dzięki bogatej gamie koloru obwódek plandeki na altany z oknami dodadzą estetycznego waloru.

Wszechstronne zastosowanie plandek na altany

Osłony z plandeki i folii przeźroczystej PCV dzięki swojej wszechstronności znajdą zastosowanie w wielu branżach usługowych, jak i domowym ogrodzie. Szczególnie sprawdza się jako:
– zabudowa ogródków gastronomicznych;
– ozdoba altan i tarasów przydomowych;
– okrycia namiotów eventowych oraz hal magazynowo – produkcyjnych;
– zabezpieczenie wiat;
– kurtyny paskowe PCV do hal jako zabezpieczenie przejść;
– kotary przesuwne o dużych gabarytach.

Wysoka jakość plandek na altany dzięki sprawdzonym materiałom

folia transparentna PCV na taras altanę

Folia przeźroczysta PCV

Atestowana folia europejskiego producenta PCV. Plandeki na tarasy z folią dają efekt jednolitej szyby. Łączenia folii są estetycznie wykonane i mało widoczne.

Tkanina PES 1100

Wytrzymała tkanina, z której wykonane są obwódki okien. Jest to materiał odporny na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. Tkanina stosowana jest w produkcji plandek w transporcie drogowym, rolnictwie i wielu innych branżach.

Nici techniczne

Obwódka z tkaniny PES 1100 dtex oraz folia są zszywane ze sobą za pomocą wysokogatunkowych nici technicznych. Jedwabne nici poliestrowe, wysoka wytrzymałość na rozrywanie, odporne na tarcie, odporne na światło i czynniki chemiczne.

Przykłady realizacji Plandek na altany

Co wyróżnia nasze plandeki na altany na tle konkurencji?

Wszystkie usługi w jednym miejscu.

100% satysfakcji z plandeki na altany

Sama plandeka należy do ultratrwałych materiałów o niezwykle szerokim wachlarzu zastosowań w przemyśle transportowym. Dobrej jakości tkanina PES 1100 dtex jest nie tylko odporna na opady deszczu czy silniejsze podmuchy wiatru, ale i – dzięki gęstemu splotowi tkaniny poliestrowej i zabezpieczeniu lakierem PCV – na działanie pleśni czy rozerwanie lub rozcięcie. Nici wykonane ze 100% jedwabiu poliestrowego charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozrywanie i przetarcie. Nici są odporne na światło, wybarwienia, pranie oraz czynniki chemiczne.

Plandeki na altany - stawiamy na nowoczesne technologie

Atestowana folia PCV o różnych grubościach łączona za pomocą zgrzewu, lub specjalistycznych nici technicznych – uzyskujemy możliwość wykonania folii na dowolny wymiar. Plandeki na altany z folią dają efekt jednolitej szyby. Łączenia folii są estetycznie wykonane i mało widoczne. Folia PCV zawiera filtr UV ISO 4892-32006; nie posiada ftalanów i charakteryzuje się wysoką tolerancją temperaturową od -25°C do +70°C.

Dopasowanie plandek na altany do potrzeb Klienta

Dzięki pracy rąk ludzkich, szwalnia przemysłowa Plandeki Polskie jest w stanie uszyć nawet duże bądź skomplikowane technicznie zlecenia przeznaczone dla nietypowych konstrukcji. Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu możemy zapewnić jednostkowy produkt bądź gamę produktów w dużym nakładzie.

Plandeki na altany – dowolny wymiar bez żadnych ograniczeń

plandeki na altany

Plandeki na altany na wymiar

Do produkcji okien z folią na tarasy opieramy się wyłącznie na materiałach ze sprawdzonych źródeł – rynku krajowego i europejskiego. Stawiamy na jakość użytych tkanin oraz elementów okucia, aby dać gwarancję żywotności okien na długie lata. Zasłony na altany składają się z tkaniny PES 1100 dtex, zwanej plandeką oraz folii przeźroczystej PCV o grubości 0,7 mm lub 2 mm. Plandeki na altany w zależności od wariantu składają się: z samej plandeki, lub obwódki wykonanej z plandeki oraz z folii przeźroczystej. Każde z okien na altanę posiada: oczka stalowe, paski do zabezpieczenia podwiniętej plandeki oraz tunel w dolnej części w celu włożenia rurki obciążającej, która ułatwia zwijanie okna.

plandeki na altany

Szeroka gama produktowa plandek na altany

Obwódki plandek na altany można dopasować do swoich potrzeb dzięki bogatej gamie kolorystycznej tkaniny PES 1100 dtex. Osłony na tarasy można wybrać w trzech różnych wariantach wizualnych i cenowych:
– okna do altany z samej folii PCV;
– plandeki na altany z folią o wysokości do 136 cm lub 176;
– plandeki na taras na dowolny wymiar folii;

plandeki na altany

Plandeki na altany - dopasowana do konstrukcji

Dla naszych klientów wyceniamy plandeki na taras na podstawie przesłanych rysunków z wymiarami, oraz zdjęć. Doradzamy rozwiązania dopasowane do obecnie istniejącej konstrukcji altany, czy tarasu. Do produkcji plandek na altany wykorzystujemy okucia stalowe ocynkowane w różnych wariantach do wyboru, lub poliamidowe, które dostępne są w kolorze szarym i brązowym.

Sprawdź nasze realizacje

Zajrzyj do naszego świata plandek na altany

Aktualności i informacje

Poniżej zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Potrzebujesz więcej
informacji ?

Odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące naszych produktów
KONTAKT DO PRZEDSTAWICIELA