pro-teht

Plandeki na altany

Ciesz się możliwością relaksu na swoim tarasie.

Okna z folii przeźroczystej do altanki to idealne rozwiązanie na całoroczne zabezpieczenie miejsca relaksu oraz spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Stanowią doskonałą ochronę przed opadami deszczu, podmuchami wiatru, czy nadmiernym nagrzewaniem. Dodają waloru estetycznego poprzez bogatą gamę kolorów obwódek. W sezonie jesienno-zimowym tak zabudowaną altanę możemy dogrzać np. za pomocą promienników gazowych, co pozwoli na spędzanie w niej czasu w komfortowej temperaturze, pomimo nieprzychylnej pogody.

Potrzebujesz więcej
informacji ?

Odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące naszych produktów KONTAKT DO PRZEDSTAWICIELA

Materiały

TKANINA PES 1100 DTEX

Wytrzymała tkanina, z której wykonane są obwódki okien. Jest to materiał odporny na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. Materiał stosowany w produkcji plandek w transporcie drogowym, rolnictwie i przemyśle – odporny na zmienne warunki atmosferyczne.

FOLIA WYSOKO PRZEŹROCZYSTA

Atestowana folia europejskiego producenta PCV. Osłony na altanę z folią dają efekt jednolitej szyby. Łączenia folii są estetycznie wykonane i mało widoczne. Materiał nie w trakcie zachowuje jednorodną strukturę

NICI

Obwódka z tkaniny PES 1100 dtex oraz folia są zszywane ze sobą za pomocą wysokogatunkowych nici technicznych. jedwabne nici poliestrowe; wysoka wytrzymałość na rozrywanie; odporne na tarcie; odporne na światło i czynniki chemiczne.

Dlaczego Plandeki Polskie ?

Skrupulatne kontrole gwarantują, że każdy nasz produkt odpowiada wysokim standardom. Podczas tworzenia naszych realizacji poświęcamy wiele uwagi aspektom ergonomii i estetyki biorąc pod uwagę rzeczywiste warunki podczas używania danego produktu. Niezauważalne szczegóły wyrażają ich solidność i poręczność. Przede wszystkim profesjonalne doradztwo. Wychodząc naprzeciw wszelkim oczekiwaniom, zapewniamy naszym klientom dostęp do profesjonalnego i bezpłatnego doradztwa. W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz o pracę naszych specjalistów, oferujemy pomoc w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań.

dachy plandekowe

Gwarancja Jakości

dachy plandekowe

Kompleksowość

dachy plandekowe

Wsparcie specjalistów

Inne usługi
plandeki do naczep plandeki z reklamą reklama na plandece

Plandeki do naczep

Posiadamy ofertę dedykowaną do naczep użytkowanych z budową plandek w wersji ekonomicznej. Stosując wyłącznie materiały certyfikowane dostosowujemy ilość elementów konstrukcji plandeki do potrzeb transportowanych materiałów.

reklama na plandece reklama malowana plandeki reklamowe

Reklama pełnokolorowa
na plandekach

Zwraca uwagę, dociera do większej liczby odbiorców, a przy tym zwiększa walory estetyczne naczep i pojazdów. Reklama na plandece stanowi doskonały nośnik informacji o firmie i często bywa wykorzystywana w kampaniach marketingowych.