pro-teht

Oklejanie pojazdów

Oklejanie pojazdów - daj się zauważyć swoim Klientom

Identyfikacja korporacyjna oraz innego typu aplikacje krótko i długookresowe, mogą być stosowane na pojazdach w celu zwiększenia ich widoczności. Samochody ciężarowe, vany czy też auta osobowe mogą stanowić świetny sposób na wzmocnienie świadomości marki u klientów poprzez prezentację swoich produktów, czy też usług. Realizujemy kompleksowe usługi dla transportu krajowego i międzynarodowego. Wykonujemy profesjonalne oklejanie pojazdów – aplikacje folii samoprzylepnej z grafiką reklamową na ciężarówki, naczepy oraz przyczepy o strukturach stałych tj. kontenery, izotermy, pojazdy skrzyniowe, naczepy (tylna ściana naczepy – drzwi dwuskrzydłowe).

Oklejanie pojazdów - wyłącznie europejskie materiały

Sprawdzone materiały – folie Mactac i Oracal pozwalają nam na zagwarantowaniu wspaniałych efektów oklejania pojazdów. Wyraziste kolory i długa żywotność barw dzięki zabezpieczeniu grafiki za pomocą laminatu. Dzięki temu oklejona powierzchnia będzie dobrze się prezentowała przez długie lata.

 

oklejanie pojazdów

Oklejanie pojazdów
Folia pełnokolorowa

Nieograniczone możliwości w projektowaniu reklamy na samochody o nieograniczonej dowolności kolorystycznej. Jedna z najbardziej skutecznych form oklejania pojazdów: samochodów, czy naczep, pozwalająca na poprawienie zasięgu oraz skuteczności działań marketingowych. 

Reklama na samochodzie pozwoli na dotarcie do szerszego grona Klientów, jednocześnie wprowadzi walor estetyczny w ujednoliceniu floty pojazdów firmowych.

Pełnokolorowe wydruki są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Folie pełnokolorowe pozwalają na idealne odwzorowanie szczegółów, a żywe i trwałe kolory przyciągną wzrok niejednego potencjalnego Klienta.

oklejanie pojazdów folia pełnokolorowa

Oklejanie pojazdów
Folia ploterowa

Minimalistyczna forma reklamy, która pozwala na przekazanie Klientowi najważniejszych informacji o firmie – logo, dane teleadresowe na drzwiach samochodu, czy naczepy. Stwórz pozytywny wizerunek swojej firmy dzięki reklamie na samochodach.

Szeroki wybór kolorów folii pozwala na dostosowanie projektu pod indywidualne potrzeby Klienta. Sama folia jest dedykowana do aplikacji zewnętrznych, czyli charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne.

 

 

oklejanie pojazdów

Doskonałe oklejanie pojazdów dzięki wiedzy i doświadczeniu.

W branży reklamowej funkcjonujemy od 1996r., a od 2010r. jesteśmy związani z czołowymi producentami nadwozi samochodowych dla których realizujemy procesy projektowania i produkcji reklam na samochodach.

Przez ten czas wykonaliśmy setki, jak nie tysiące przeróżnych plandek i reklam, mieliśmy przyjemność realizacji produkcji plandek reklamowych do scenografii estrady festiwalowej oraz na potrzeby branży wojskowej.

Do prac wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały takich firm jak 3M, Oracal, Serge Ferrari, HeyTex, Mehler Texnologies czy Agfa Graphics.
Tylko one zapewniają długoletnie, bezproblemowe użytkowanie,
a jednocześnie dają gwarancję jakości reklamie na samochodzie.

Dzięki sprawdzonym materiałom wysokiej jakości reklamy na samochody są idealnie odwzorowane pod względem kolorystycznym. Stosowanie folii od lidera na światowym rynku gwarantuje długą żywotnosć reklamy na samochodzie wraz z zachowaniem intensywnych barw nadruku.

Oklejanie pojazdów - szeroka gama produktowa

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz własny park maszynowy zapewniają plandeki z reklamą pełnokolorową lub ploterową.
Świadczymy usługi w zakresie:
– projektowania grafik reklamowych;
– procesów produkcyjnych druku wielkoformatowego;
– montażu plandek, a także oklejania pojazdów;

Gwarancja jakości,
100% satysfakcji z oklejania pojazdów.

Sama plandeka należy do ultratrwałych materiałów o niezwykle szerokim wachlarzu zastosowań w przemyśle transportowym. Dobrej jakości tkanina PES 1100 dtex jest nie tylko odporna na opady deszczu czy silniejsze podmuchy wiatru, ale i – dzięki gęstemu splotowi tkaniny poliestrowej i zabezpieczeniu lakierem PCV – na działanie pleśni czy rozerwanie lub rozcięcie.
Warto mieć na uwadze fakt, że nasze reklamy na samochodach będą przez dłuższy czas poddawane działaniom różnych czynników zewnętrznych, co wiąże się także z nieuniknionymi zabrudzeniami, tj. z kurzem czy pyłem.

Oklejanie pojazdów -stawiamy na nowoczesne technologie

Oklejanie pojazdów to idealna forma reklamy dla Twojej firmy. Folie pełnokolorowe, lub ploterowe  najczęściej są wykorzystywane na flotach pojazdów: osobowych, dostawczych, naczepach TIR.

Reklama samochodzie to możliwość prezentacji firmy, czy reklamy dla większej liczby odbiorców, oraz możliwość pozyskania nowych Klientów.

W jednym miejscu złożysz zamówienie na projekt i realizację reklamy oklejenia samochodu wg podanych wymiarów dopasowaną do Twojej floty.

 

 

 

Chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie ?

Potrzebujesz więcej
informacji ?

Odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące naszych produktów KONTAKT DO PRZEDSTAWICIELA

Produkty

planedka z certyfikatem dekra plandeka certyfikat XL

Plandeki z cert. CODE XL

Jesteśmy jednym
z nielicznych producentów, który wytwarza plandeki w oparciu o najwyższe normy. Certyfikat obejmuje zwiększone normy wytrzymałościowe DIN EN 12641 oraz DIN EN 12642.

plandeka kurtynow plandeki kurtynowe plandeki na wymiar

Kurtyny standardowe

Posiadamy ofertę dedykowaną do naczep użytkowanych z budową plandek w wersji ekonomicznej. Stosując wyłącznie materiały certyfikowane dostosowujemy ilość elementów konstrukcji plandeki do potrzeb transportowanych materiałów.

plandeki burto-firany plandeka burto-firana

Plandeki typu burto - firany

Zabudowy plandekowe typu burto-firany przygotowujemy na różne typy nadwozia, np. dla pojazdów tandemowych, nadwozi wojskowych a także dla naczep tirów. Komfort zwiększa wykorzystanie systemów sprężynowego podwijania plandeki.

Dlaczego Plandeki Polskie ?

Skrupulatne kontrole gwarantują, że każdy nasz produkt odpowiada wysokim standardom. Podczas tworzenia naszych realizacji poświęcamy wiele uwagi aspektom ergonomii i estetyki biorąc pod uwagę rzeczywiste warunki podczas używania danego produktu. Niezauważalne szczegóły wyrażają ich solidność i poręczność.

dachy plandekowe

Gwarancja Jakości

dachy plandekowe

Kompleksowość

dachy plandekowe

Wsparcie specjalistów

Inne usługi
plandeka na altanę plandeka na taras plandeki na altany

Plandeki i folie wysoko przeźroczyste na altany

Szeroka gama materiałów o różnej grubości oraz funkcjonalne i praktyczne systemy mocowań zaspokoją potrzeby najbardziej wygórowanych potrzeb.

reklama malowana na plandece plandeki reklamowe plandeka malowana

Reklama malowana na plandece

Reklama na plandece stanowi doskonały nośnik informacji o firmie i często bywa wykorzystywana w kampaniach marketingowych.