pro-teht

Plandeki na przyczepki

Plandeki na przyczepki to rodzaj pokrowców dedykowanych klientom posiadającym przyczepki towarowe. Klasycznie spotykane modele przyczepek nie mają żadnego zadaszenia, co może się wiązać z uszkodzeniem zarówno przewożonego towaru, jak i samej konstrukcji, ponieważ nie jest ona chroniona ani przed działaniem czynników pogodowych, ani dostępem osób trzecich.
Co wyróżnia nasze plandeki na przyczepki na tle konkurencji?
Plandeki Polskie wybiera najwyższej jakości materiał europejskiego dostawcy – konsekwentnie nie kupujemy naszej tkaniny u dostawców spoza Europy. To ma oczywiście przełożenie na klasę stosowanego przez nas materiału – plandeka pochodząca z Europy musi przejść szereg badań przed dopuszczeniem do użytkowania, jest też objęta gwarancją producenta.
Drugim nie mniej ważnym czynnikiem jest szycie na miarę – dzięki temu, Klient otrzymuje idealnie dopasowany do swoich potrzeb produkt, który jest skrojony pod posiadaną konstrukcję. Wysoka wytrzymałość samej tkaniny powoduje, że wszelkie towary są doskonale chronione przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi; nie tylko nie rozedrze się (czy też nie zostanie rozcięta), ale i do wnętrza przyczepki nie dostaną się substancje oleiste, wilgoć czy pył. Dodatkową ochronę stanowi także filtr UV, w jaki wyposażona jest tkanina. Filtr zabezpiecza przykrytą konstrukcję przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Wykonany przez nas pokrowiec możemy na życzenie Klienta dodatkowo wyposażyć w zamek błyskawiczny lub umieścić w nim okucia stalowe z przeznaczeniem na linkę zabezpieczającą bądź plombę celną, jeśli zamierza on podróżować zagranicę.

Dzięki pracy rąk ludzkich, szwalnia przemysłowa Plandeki Polskie jest w stanie uszyć nawet duże bądź skomplikowane technicznie pokrowce przeznaczone dla nietypowych konstrukcji – nie tworzymy naszych produktów taśmowo, tym samym już na etapie wykrawania eliminując możliwość niedopasowania będącego bezpośrednim skutkiem produkcji masowej.