plandeki na przyczepki plandeki na wymiar

Plandeki szyte na miarę

Plandeki na przyczepki to rodzaj pokrowców dedykowanych Klientom posiadającym przyczepki towarowe o różnej wielkości. Klasycznie spotykane modele przyczepek nie mają żadnego zadaszenia, co może się wiązać z uszkodzeniem zarówno przewożonego towaru, jak i samej konstrukcji, ponieważ nie jest ona chroniona ani przed działaniem czynników pogodowych, ani dostępem osób trzecich.
Realizujemy plandeki na przyczepki wszelkiego typu:
– płaskie,
– ze stelażem,
– dwuspadowe,
– na przyczepy rolnicze,
– plandeki z reklamą,

planedka z certyfikatem dekra plandeka certyfikat XL

Plandeki z cert. CODE XL

Jesteśmy jednym
z nielicznych producentów, który wytwarza plandeki w oparciu o najwyższe normy. Certyfikat obejmuje zwiększone normy wytrzymałościowe.

Profesjonalne oklejanie

Wykonujemy profesjonalne aplikacje folii samoprzylepnej z grafiką reklamową na ciężarówki, naczepy oraz przyczepy o strukturach stałych tj. kontenery, izotermy, pojazdy skrzyniowe, naczepy.

Reklama na przyczepach

Realizujemy plandeki na przyczepki wszelkiego typu: płaskie, ze stelażem, dwuspadowe. Oferujemy szeroki zakres usług, od produkcji stelaży reklamowych po przyczepy z reklamą podświetlaną.

Co wyróżnia nasze plandeki na przyczepki na tle konkurencji?

Wszystkie usługi w jednym miejscu.

Materiały klasy PREMIUM

Plandeki Polskie wybiera najwyższej jakości materiał europejskiego dostawcy – konsekwentnie nie kupujemy naszej tkaniny u dostawców spoza Europy. To ma oczywiście przełożenie na klasę stosowanego przez nas materiału – plandeka pochodząca z Europy musi przejść szereg badań przed dopuszczeniem do użytkowania, jest też objęta gwarancją producenta.

Najwyższa jakość wykonania

Drugim nie mniej ważnym czynnikiem jest szycie na miarę – dzięki temu, Klient otrzymuje idealnie dopasowany do swoich potrzeb produkt, który jest skrojony pod posiadaną konstrukcję. Wysoka wytrzymałość samej tkaniny powoduje, że wszelkie towary są doskonale chronione przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi; nie tylko nie rozedrze się , ale i do wnętrza przyczepki nie dostaną się substancje oleiste, wilgoć czy pył. Dodatkową ochronę stanowi także filtr UV, w jaki wyposażona jest tkanina. Filtr zabezpiecza przykrytą konstrukcję przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Wykonany przez nas pokrowiec możemy na życzenie Klienta dodatkowo wyposażyć w zamek błyskawiczny lub umieścić w nim okucia stalowe z przeznaczeniem na linkę zabezpieczającą bądź plombę celną

Dopasowanie do potrzeb Klienta

Dzięki pracy rąk ludzkich, szwalnia przemysłowa Plandeki Polskie jest w stanie uszyć nawet duże bądź skomplikowane technicznie pokrowce przeznaczone dla nietypowych konstrukcji. Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu możemy zapewnić jednostkowy produkt bądź gamę produktów w dużym nakładzie.

Sprawdź nasze prace

Zajrzyj do naszego świata plandek

Potrzebujesz więcej
informacji ?

Odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące naszych produktów
KONTAKT DO PRZEDSTAWICIELA