Drukarnia Wielkoformatowa

Drukarnia wielkoformatowa

Wyraź swoje inspiracje i zrealizuj kreatywne projekty wraz z możliwością nadruku na plandekach. Dzięki najnowocześniejszej technologii możemy drukować Twoje pomysły na drukarkach wielkoformatowych, uzyskując zapierające dech w piersiach rezultaty. Wyraziste barwy, szeroki wybór rozmiarów druku, sprawdzone europejskie farby – zapewniamy standardy gwarantujące wykonanie nadruku na długie lata. Wszystkie nasze produkty powstają z wysokiej jakości składników pochodzących z europejskiego i polskiego rynku. Używamy zaawansowanych technologii i surowych standardów jakości, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy wydajności i niezawodności.

Sprawdzone materiały w naszej drukarni wielkoformatowej

Wyraziste barwy

Do druku wielkoformatowego używamy farb renomowanego producenta AGFA. Stosowanie sprawdzonych farb pozwala na osiąganie oszałamiających efektów druku oraz idealne odwzorowanie kolorów. Używamy tylko najwyższej jakości atramentów, które są zaprojektowane z myślą o trwałości, a nasz proces sprawdzania pomaga wyłapać wszelkie błędy, zanim zostaną one wydrukowane.

Wysoka jakość druku dzięki doświadczeniu

Rozpoczęliśmy działalność w 2011 roku i od tego czasu świadczymy usługi poligraficzne na najwyższym poziomie. Wiemy, że jakość jest najważniejsza, jeśli chodzi o druk, dlatego każdy projekt jest obsługiwany przez naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Od banera po plandekę z reklamą pełnokolorową

Druk wielkoformatowy - reklamy

Bogaty park maszynowy pozwala na zadrukowanie różnych materiałów: plandeki, płótna, folii ploterowej, czy tkaniny banerowej. Oferujemy również usługi wykończeniowe w celu realizacji Twojego projektu od początku do końca.

Szeroka gama usług

Oferujemy szeroką gamę możliwości co do realizacji Twojego projektu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostego bannera, czy czegoś bardziej skomplikowanego, jak plandeka na naczepę z reklamą, nasz zespół znajdzie dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Nasze Realizacje druku wielkoformatowego

Druk wielkoformatowy - realizacja Twoich projektów

Wydruk reklamy na plandece

Powierzchnia na plandece to idealna przestrzeń reklamowa dla Twojej Firmy. Cały obszar możemy dowolnie zadrukować według projektu Klienta. Za pomocą reklamy można ujednolicić flotę, zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy, czy zaprezentować swój produkt szerokiemu gronu odbiorców. Zadbaj o estetykę i poszerz możliwości marketingowe – z pewnością w szybkim czasie zauważysz zwrot z inwestycji w reklamę na plandece.

Wydruk grafiki na produkcie

Tworząc produkty z tkaniny PES 1100 dtex mamy możliwość naniesienia na niej dowolnego wzoru. Z naszą drukarnią wielkoformatową możesz zaprojektować linię toreb sportowych w wybranej przez siebie szacie graficznej. Materiał posiada wiele zalet i zyskuje co raz większą popularność na rynku. Tkanina jest hydrofobowa, odporna na rozdarcia i przetarcia oraz wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Zrealizuj niebywałe projekty, a my zajmiemy się nadrukiem i uszyciem Twojego produktu.

Sprawdź nasze usługi i produkty

Reklama malowana na plandece

Trwała reklama nanoszona za pomocą farb sitodrukowych. Możliwość nałożenia na nowe, jak i używane plandeki.

Plandeki na altany

Osłony z folii PCV na tarasy, altany i ogródki gastronomiczne. Zabezpiecz swoje miejsce wypoczynku na chłodne dni.

Plandeki na przyczepki

Plandeki okryciowe na każdy rodzaj przyczepki. Bogata paleta barw. Możliwość naniesienia reklamy.