Reklama malowana na plandekach

Reklama malowana na plandekach - mobilna reklama Twojej Firmy

Reklama malowana na plandekach to jedna z możliwości wykorzystania powierzchni plandeki jako mobilnego nośnika reklamowego. Za jej pomocą tworzymy rzetelną i świadomą informację na temat firmy, marki, czy produktu. Wzbudzamy zainteresowanie otoczenia oraz zwiększamy walory estetyczne naczep i flot. PRO-TEHT Plandeki Polskie oferuje kompleksowe usługi w zakresie reklam malowanych na plandekach: flot firmowych, pojazdów ciężarowych i dostawczych, przyczep, przyczepek oraz plandek okryciowych. Reklama w postaci wzorów, danych teleadresowych i logotypów nanoszona jest na powierzchnię plandeki poprzez technikę sitodruku. Ręcznie nakładane warstwy farb pozwalają na osiągnięcie trwałych i niezwykłych rezultatów. Reklamę malowaną na plandekach, w przeciwieństwie do nadruków na plandece, możemy nanieść na wcześniej używaną tkaninę.

reklama malowana na plandece
reklama malowana na plandekach
reklama malowana na plandekach

Reklama malowana na plandekach - wyłącznie europejskie materiały

Tkanina PES 1100 dtex sprowadzana od europejskich dostawców oraz farby do sitodruku renomowanej firmy Marabu pozwalają na zagwarantowanie trwałej reklamy malowanej na plandece. Plandeka spełnia odpowiednie normy dotyczące trwałości, wytrzymałości i odporności na czynniki zewnętrzne. Wysokiej jakości farby zapewniają trwałość naniesionej reklamy, wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne oraz długą żywotność barw.

Jak powstaje reklama malowana na plandece?

Po zaakceptowaniu projektu przez Klienta, za pomocą szablonów rozmieszczamy poszczególne elementy reklamy na plandece. Z pomocą folii transferowej przenosimy szablon bezpośrednio na plandekę, wyznaczając miejsce malowania. Następnie zajmujemy się malowaniem – nanosimy odpowiednią ilość warstw farby w zależności od wybranego koloru plandeki. Po wyschnięciu farby zdejmujemy szablony oraz przystępujemy do etapu okuwania plandeki.

reklama malowana na plandekach
reklama malowana na plandece plandeki reklamowe plandeka malowana

Doskonałe reklamy malowane na plandekach dzięki wiedzy i doświadczeniu.

W branży reklamowej funkcjonujemy od 1996r., a od 2010r. jesteśmy związani z czołowymi producentami nadwozi samochodowych dla których realizujemy procesy projektowania i produkcji reklam malowanych na plandekach.

Przez ten czas wykonaliśmy setki, jak nie tysiące przeróżnych plandek, mieliśmy przyjemność realizacji produkcji plandek reklamowych do scenografii estrady festiwalowej oraz na potrzeby branży wojskowej.

Do prac wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały takich firm jak 3M, Oracal, Serge Ferrari, HeyTex, Mehler Texnologies, Marabu czy Agfa Graphics.
Tylko one zapewniają długoletnie, bezproblemowe użytkowanie,
a jednocześnie dają gwarancję jakości reklamie na plandece.

Dzięki sprawdzonym farbom i materiałom wysokiej jakości reklamy malowane na plandekach są idealnie odwzorowane pod względem kolorystycznym. Stosowanie farb od lidera na światowym rynku oraz tkaniny od europejskiego producenta gwarantuje długie użytkowanie plandeki reklamowej wraz z zachowaniem intensywnych barw.

Szeroka gama produktowa reklam na plandekach

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz własny park maszynowy zapewniają plandeki z reklamą malowaną w dowolnej formie.
Świadczymy usługi w zakresie:
– projektowania grafik reklamowych;
– procesów produkcyjnych nanoszenia reklamy malowanej;
– montażu plandek, a także oklejania pojazdów;

Gwarancja jakości,
100% satysfakcji z reklamy malowanej na plandece.

Sama plandeka należy do ultratrwałych materiałów o niezwykle szerokim wachlarzu zastosowań w przemyśle transportowym. Dobrej jakości tkanina PES 1100 dtex jest nie tylko odporna na opady deszczu czy silniejsze podmuchy wiatru, ale i – dzięki gęstemu splotowi tkaniny poliestrowej i wysokiej jakości farbie – na działanie pleśni czy rozerwanie lub rozcięcie.
Warto mieć na uwadze fakt, że nasze mobilne banery reklamowe będą przez dłuższy czas poddawane działaniom różnych czynników zewnętrznych, co wiąże się także z nieuniknionymi zabrudzeniami, tj. z kurzem czy pyłem.

Reklama malowana na plandekach -stawiamy na nowoczesne technologie

Reklama malowana na plandekach to idealna forma reklamy dla Twojej firmy. Plandeki z reklamą malowaną można wykorzystać jako  reklamę o dużej powierzchni; najczęściej są wykorzystywane na flotach pojazdów: dostawczych, przyczepkach, naczepach TIR.

Reklama malowana na plandece to możliwość prezentacji firmy, czy reklamy dla większej liczby odbiorców, oraz możliwość pozyskania nowych Klientów.

W jednym miejscu złożysz zamówienie na usługę naniesienia reklamy malowanej oraz realizację gotowej plandeki wg podanych wymiarów dopasowaną do Twojej floty.

Chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie ?

Reklama malowana na plandekach - korzyści mobilnej reklamy

Do najważniejszych zalet reklam malowanych na plandekach należy ich trwałość – wysoka jakość wykonania gwarantuje trwałe rozwiązania przeznaczone do stałej ekspozycji, a niewielkie koszty inwestycji zwracają się stosunkowo szybko. Ciągle przemieszczające się pojazdy z malowaną plandeką pozwalają na dotarcie do szerszego grona odbiorców reklamy. Dodatkowo ograniczasz koszty marketingowe związane z wynajmem powierzchni reklamowej.

reklama malowana na plandece

Reklama malowana na plandekach – od projektu po realizację

Dla naszych Klientów wykonujemy projekt reklamy malowanej na podstawie pomysłu, wzoru, czy dostarczonych grafik. Na podstawie bezpośrednich pomiarów pojazdu, bądź rysunku technicznego obrabiamy tkaninę PES 1100 dtex i przygotowujemy do procesu malowania plandeki. Plandekę z gotową reklamą malowaną okuwamy i zabezpieczamy.  

reklama malowana na plandekach

Reklama malowana na plandekach - usługa projektowania

Wybierając usługę malowania plandek proponujemy możliwość zaprojektowania grafiki oraz całej reklamy na plandece. Na podstawie pomysłu, wytycznych, oraz doświadczeniu naszych grafików tworzymy projekty reklam dopasowane do wizji Klienta. Reklamy malowane na plandekach są estetyczne, czytelne – stawiamy na jasny przekaz reklamy do potencjalnego odbiorcy. Bogata gama kolorów farb oraz otwartość na wszelkie propozycje projektowe pozwalają na osiągnięcie niesamowitych reklam, które zwracają na siebie uwagę. 

reklama malowana na plandekach

Potrzebujesz więcej
informacji ?

Odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące naszych produktów KONTAKT DO PRZEDSTAWICIELA

Produkty

planedka z certyfikatem dekra plandeka certyfikat XL

Plandeki z cert. CODE XL

Jesteśmy jednym
z nielicznych producentów, który wytwarza plandeki w oparciu o najwyższe normy. Certyfikat obejmuje zwiększone normy wytrzymałościowe.

Profesjonalne oklejanie

Wykonujemy profesjonalne aplikacje folii samoprzylepnej z grafiką reklamową na ciężarówki, naczepy oraz przyczepy o strukturach stałych tj. kontenery, izotermy, pojazdy skrzyniowe, naczepy.

Reklama na przyczepach

Realizujemy plandeki na przyczepki wszelkiego typu: płaskie, ze stelażem, dwuspadowe. Oferujemy szeroki zakres usług, od produkcji stelaży reklamowych po przyczepy z reklamą podświetlaną.

Dlaczego Plandeki Polskie ?

Skrupulatne kontrole gwarantują, że każdy nasz produkt odpowiada wysokim standardom. Podczas tworzenia naszych realizacji poświęcamy wiele uwagi aspektom ergonomii i estetyki biorąc pod uwagę rzeczywiste warunki podczas używania danego produktu. Niezauważalne szczegóły wyrażają ich solidność i poręczność.

dachy plandekowe

Gwarancja Jakości

dachy plandekowe

Kompleksowość

dachy plandekowe

Wsparcie specjalistów

reklama malowana na plandekach
reklama malowana na plandekach
reklama malowana na plandekach
reklama malowana na plandekach
reklama malowana na plandekach
reklama malowana na plandekach
reklama malowana na plandekach
reklama malowana na plandekach
reklama malowana na plandekach
reklama malowana na plandekach
reklama malowana na plandekach
reklama malowana na plandekach
Inne usługi
plandeka na altanę plandeka na taras plandeki na altany

Plandeki i folie wysoko przeźroczyste na altany

Szeroka gama materiałów o różnej grubości oraz funkcjonalne i praktyczne systemy mocowań zaspokoją potrzeby najbardziej wygórowanych potrzeb.

reklama malowana na plandece plandeki reklamowe plandeka malowana

Reklama malowana (sitodruk) na plandece

Reklama na plandece stanowi doskonały nośnik informacji o firmie i często bywa wykorzystywana w kampaniach marketingowych.