reklama malowana na plandekach

Plandeki na samochody dostawcze i busy

Szukają Państwo solidnego okrycia dla przewożonych towarów, a może zabezpieczenia dla jachtu, kiedy znajduje się on na lądzie? Być może chcecie zareklamować swoje usługi lub ujednolicić wygląd floty pojazdów firmy? Plandeki na samochody dostawcze, busy, przyczepkę czy łódź mogą spełniać wiele funkcji – my zajmujemy się przygotowywaniem dokładnie takich modeli, jakie odpowiadają Waszym potrzebom. Realizujemy zamówienia na dowolne kształty i wymiary materiału, zajmujemy się także wykonywaniem profesjonalnych nadruków. Razem z plandeką dostarczamy komplet akcesoriów do montażu.
Korzystamy z odpornych na rozdarcia i czynniki atmosferyczne tkanin, oferujemy także szeroki wybór kolorów. Nie zwlekajcie więc i zgłoście się do nas, jeśli potrzebne są plandeki na samochody dostawcze, busy, przyczepkę, mały samochód, łódź, wózek widłowy czy do wywrotki.

Doskonałe plandeki na samochody dostawcze

Ekonomiczne rozwiązanie przeznaczone dla transportu drogowego. Zapewnia znakomitą ochronę ładunku, pozostając przy tym prostą w użytkowaniu. W zależności od potrzeb produkujemy plandeki kurtynowe dla najróżniejszych typów nadwozia:

– samochody dostawcze 8 – 10 – 12 paletowe;

-plandeki trudnopalne do transportu ładunków ADR;

– plandeki z taśmą antywłamaniową;

– piwoplany.

Zabudowy plandekowe wykonujemy na różnego typu nadwozia, np. dla pojazdów tandemowych, samochodów dostawczych, a także dla naczep dla tirów. Firanka, wywrotka, lub nadwozie mega? Wykonamy plandeki do każdej naczepy. 

 

Plandeki samochodowe celne - wysoki standard

Stosowane klamry zapięciowe wykonane ze stali nierdzewnej posiadają wzmacniane haki. Klamry do tkaniny montowane są za pomocą nitów wysokowytrzymałościowych. W ofercie posiadamy:

-klamrę standardową overlock;

– klamrę z blokadą;

– klamrę typu direktspaner.

Komfort korzystania, oprócz przesuwnego otwierania, zwiększa wykorzystanie systemów sprężynowego podwijania czy Rollfix. Plandeka na naczepę, do tira, czy samochodu dostawczego jest wykonana z tkaniny PCV o gramaturze 680-900 g/m2. Ma wzmacniane krawędzie, dzięki czemu zastosowanie zapięć do systemów burtowych w zabudowie nie uszkadza materiału. Całość dopełnia wygodny i płynny system przesuwania tkaniny.

 

Wysoka jakość plandek na samochody dostawcze i busy dzięki sprawdzonym materiałom

Klamra stalowa nierdzewna

W zależności od potrzeb Klienta, doradzimy dobór odpowiedniej klamry. Z blokadą, lub certyfikatem XL. Z hakiem drucianym, lub wzmacnianym.

Tkanina PES 1100

Wytrzymała tkanina, z której wykonane są plandeki na samochody dostawcze i busy. Materiał stosowany jest w produkcji plandek w transporcie drogowym, rolnictwie i wielu innych branżach.

Okucia na lata

elementy konstukcyjne, okucia oraz uchwyty naburtowe - wszystkie zostały wykonane ze stali nierdzewnej ocynkowanej. Ich zastosowanie gwarantuje długoletnie użytkowanie plandeki.

Przykłady realizacji Plandek na samochody dostawcze i busy

Co wyróżnia nasze plandeki na samochody dostawcze i busy na tle konkurencji?

Wszystkie usługi w jednym miejscu.

100% satysfakcji z plandeki na samochody dostawcze i busy

Sama plandeka należy do ultratrwałych materiałów o niezwykle szerokim wachlarzu zastosowań w przemyśle transportowym. Dobrej jakości tkanina PES 1100 dtex jest nie tylko odporna na opady deszczu czy silniejsze podmuchy wiatru, ale i – dzięki gęstemu splotowi tkaniny poliestrowej i zabezpieczeniu lakierem PCV – na działanie pleśni czy rozerwanie lub rozcięcie.

Plandeki na samochody dostawcze i busy- stawiamy na nowoczesne technologie

Atestowana tkanina PES 1100 dtex różnych grubościach łączona za pomocą zgrzewu – w ten sposób uzyskujemy możliwość wykonania okrycia plandekowego na dowolny wymiar. Do produkcji plandek używamy materiałów renomowanych producentów z europejskiego rynku. Plandeka na naczepę, do tira, czy samochodu dostawczego jest wykonana z tkaniny PCV w gramaturze 680-900 g/m2. Po całym obwodzie wzmacniamy krawędzie plandeki. Stosujemy okucia stalowe ocynkowane, które nie rdzewieją. Plandeki na samochody dostawcze i busy charakteryzują się wysoką tolerancją temperaturową od -25°C do +70°CSą hydrofobowe i odporne na rozdarcia, przetarcia, czy uszkodzenia mechaniczne.

Dopasowanie plandek na samochody do potrzeb Klienta

Dzięki pracy rąk ludzkich, zgrzewalnia przemysłowa Plandeki Polskie jest w stanie wykonać duże bądź skomplikowane technicznie zlecenia przeznaczone dla nietypowych konstrukcji. Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu możemy zapewnić jednostkowy produkt bądź gamę produktów w dużym nakładzie.

Plandeki na samochody dostawcze i busy – dowolny wymiar bez żadnych ograniczeń

Plandeki na samochody dostawcze na wymiar

Dopasujemy plandekę do każdego typu nadwozia. Klient może wybrać spośród bogatej gamy kolorów plandek, oraz możliwości naniesienia na plandekę nadruku z reklamą swojej firmy. Najważniejszą funkcją plandeki jest zabezpieczenie transportowanego towaru. Zabudowy plandekowe przygotowujemy na różne typy nadwozia.

Szeroka gama produktowa plandek na samochody dostawcze i busy

Plandeki na auta dostawcze są dostępne w trzech wariantach:

  1. Plandeka celna burtowa;
  2. Plandeka burtowo-kurtynowa;
  3. Plandeka kurtynowa – firana profesjonalna z napinaniem poziomym i pionowym.

 

Pokaż swoją reklamę - wykorzystaj plandeki na auta dostawcze

Reklama na plandekach jest doskonałym uzupełnieniem kampanii marketingowej. Mobilna reklama na pojazdach pozwala na dotarcie do potencjalnych Klientów i jest doskonałą wizytówką Twojej firmy. Na plandekę możemy nanieść dowolny nadruk w rozdzielczości 720 DPI. Stosowanie wysokiej jakości farb do druku oraz zabezpieczenie reklamy laminatem pozwoli na jej długie użytkowanie, oraz nie dopuści do wyblaknięcia kolorów.

Sprawdź nasze realizacje

Zajrzyj do naszego świata plandek na altany

Potrzebujesz więcej
informacji ?

Odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące naszych produktów
KONTAKT DO PRZEDSTAWICIELA