O nas

O NAS

Firma PRO-TEHT Plandeki Polskie znajduje się w miejscowości Krapkowice k. Opola blisko zjazdu z autostrady A4. Plandeki Polskie to dynamicznie rozwijający się producent wysokiej jakości plandek i innych produktów z tkanin powlekanych PVC oraz studio projektowania grafik reklamowych wraz z pełnokolorowych drukiem wielkoformatowym. Nasza firma oparta jest na fundamentach szerokiej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu kompetentnej załogi w każdej ze swoich dziedzin. Kładziemy duży nacisk na rozwój, dlatego śledzimy na bieżąco nowe trendy i staramy się poszerzać ofertę o usługi będące odpowiedzią na rosnące wymagania rynku i Klientów.

Asortyment firmy PRO-TEHT/ Plandeki Polskie składa się z 3 głównych działów produkcyjnych:

PLANDEKI

PRODUKCJA – tworzymy plandeki na każdy wymiar. Plandeki certyfikowane do naczep, przyczepek, samochodów dostawczych, pokrowców na maszyny rolnicze i przemyslłowe.

REKLAMA – projektowanie grafik reklamowych, malowanie na plandece, druk wielkoformatowy na różnych mediach przekazu, oklejanie pojazdów, witryn sklepowych.

SZWALNIA – projektowanie i szycie toreb sportowych, bagażowych, specjalistycznych, medycznych itp.

SERWIS – usługa napraw serwisowych plandek i konstrukcji plandekowych, w tym świadczymy usługi z dojazdem do Klienta.

Jedna plandeka - wiele możliwości

Dbamy o wizerunek naszej firmy poprzez profesjonalną i indywidualną obsługę Klientów. Atutami firmy jest wysoka kultura pracy, skuteczność w rozwiązywaniu problemów; terminowe wykonywanie usług; konkurencyjne ceny. Potwierdzeniem najwyższej jakości naszych produktów są autoryzacje i świadectwa pochodzące od dostawców i odbiorców. Nie bylibyśmy w tym miejscu co teraz gdyby nie nasi Klienci. Dziękujemy za zaufanie. PLANDEKA – materiał plandekowy, który osłoni wszystko: samochody, przewożony towar, sprzęt budowlany, a nawet nieukończony dach. Trudna jest natomiast kwestia wyboru idealnej plandeki, która spełni Państwa oczekiwania dlatego też jesteśmy MY. Jako doświadczony producent wyrobów plandekowych zapewniamy produkty wyłącznie sprawdzone, wykonane przy zastosowaniu nowoczesnych technologii (zgrzewanie HF, gorącym powietrzem, szycie specjalistycznymi nićmi) oraz wysokiej jakości materiałów producentów europejskich: Mehler Technologies, Sioen, Serge Ferrari itd

Nasza kompleksowa oferta obejmuje profesjonalną produkcję gotowych wyrobów z tkanin powlekanych PVC to jest

Plandeki na samochody dostawcze, busy

Solidne zabezpieczenie przewożonego ładunku, oraz reklama dla Twojej firmy – to plandeka na samochód dostawczy, czy busa. Wysokiej jakości nadruk z wyrazistymi kolorami. Plandeka dopasowana na wymiar.

plandeki na samochody dostawcze

Plandeki do naczep

Funkcjonalne plandeki do naczep, czy pojazdów tandemowych z reklamą Twojej firmy. Rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

reklama malowana na plandekach

Plandeki na przyczepki

Ochroń przewożony towar za pomocą plandeki na przyczepkę. Wykonujemy plandeki na dowolny wymiar stelaża. Dopasujemy odpowiedni system montażu i otwierania. Naniesiemy pełnokolorową reklamę Twojej firmy.
plandeka na przyczepki

Dachy plandekowe

Przesuwny dach plandekowy. Umożliwia załadunek i rozładunek naczepy od góry. Solidna ochrona ładunku.

dachy plandekowe dach z plandeki dach plandekowy na wymiar

Reklama malowana na plandece

Wykorzystaj powierzchnię plandeki jako mobilna reklama dla Twojej firmy. 

reklama malowana na plandece

Plandeki na altany

Ochroń swoją altanę, taras, czy werandę oknem z folii przeźroczystej i plandeki. Już nie straszne deszczowe popołudnia, czy chłodniejsze wieczory.

plandeki na altany

Plandeki na kontenery i wywrotki

Zabezpieczenie transportu sypkich materiałów przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Ochrona przewożonego ładunku.

plandeki na kontenery i wywrotki

Plandeki przemysłowe i rolnicze

Pokrowce na maszyny rolnicze, czy maszyny przemysłowe, chroniące przed deszczem, pyłem i śniegiem.

plandeki przemysłowe i rolnicze

Oklejanie pojazdów

Za pomocą folii oklejamy ciągniki, kontenery, czy drzwi naczepy.

oklejanie pojazdów

Plandeki antywłamaniowe, trudnopalne

Plandeki zabezpieczające Twój ładunek przed kradzieżą. Dodatkowe zbrojenie uniemożiwia dostanie się osób postronnych do wnętrza naczepy.

Plandeki trudnopalne do przewozu mas bitumicznych, czy służące jako kotara w spawalni – certyfikat trudnopalności pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa podczas prac, czy przewozu materiałów.

plandeki antywłamaniowe

Nadruki na plandekach

Ujednolicenie floty pojazdów wraz z reklamą Twojej firmy. Wysokiej jakości nadruk zabezpieczony laminatem odpornym na warunki atmosferyczne. Wyróżnij sięz tłumu.

nadruki na plandece

Nowe produkty

Nasze nowości – nad czym obecnie pracujemy; w jakich projektach bierzemy udział.