pro-teht

Plandeki na kontenery i wywrotki

Plandeki na kontenery i wywrotki stanowią zabezpieczenie podczas transportu ładunków sypkich przed ich wysypywaniem, jak również przed czynnikami atmosferycznymi w postaci opadów deszczu, śniegu itp. Przyczepy i wywrotki niejednokrotnie pełnią funkcję mobilnych magazynów, więc dobra jakościowo plandeka spełni swoją rolę. Wykonujemy okrycia plandekowe na wywrotki tzw. patelnie, przyczepy rolnicze i wiele innych urządzeń mechanicznych. Płachty plandekowe wykonane są z tkanin renomowanego producenta Mehler Texnologies – HeyTEX – Sioen w gramaturze 900 g/m² o bardzo wysokich parametrach technicznych, charakteryzujących się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie, rozdarcie i rozciąganie, mające również wysokie odporności na zróżnicowanie temperatur. Każdy produkt jest dostosowany do systemu napinającego danego pojazdu oraz akcesoriów plandekowych dostosowanych indywidualnie do pojazdu lub przyczepy rolniczej.

Potrzebujesz więcej
informacji ?

Odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące naszych produktów KONTAKT DO PRZEDSTAWICIELA

Produkty

Plandeka na rolce

Jesteśmy jednym
z nielicznych producentów, który wytwarza plandeki w oparciu o normy DEKRA 2021. Certyfikat obejmuje zwiększone normy wytrzymałościowe DIN EN 12641 oraz DIN EN 12642.

System zwijania plandeki

Posiadamy ofertę dedykowaną do naczep użytkowanych z budową plandek w wersji ekonomicznej. Stosując wyłącznie materiały certyfikowane przez DEKRA dostosowujemy ilość elementów konstrukcji plandeki do potrzeb transportowanych materiałów.

plandeki na kontenery i wywrotki

Plandeka z listwą boczną

Zabudowy plandekowe typu burto-firany przygotowujemy na różne typy nadwozia, np. dla pojazdów tandemowych, nadwozi wojskowych a także dla naczep tirów. Komfort zwiększa wykorzystanie systemów sprężynowego podwijania plandeki.

Dlaczego Plandeki Polskie ?

Skrupulatne kontrole gwarantują, że każdy nasz produkt odpowiada wysokim standardom. Podczas tworzenia naszych realizacji poświęcamy wiele uwagi aspektom ergonomii i estetyki biorąc pod uwagę rzeczywiste warunki podczas używania danego produktu. Niezauważalne szczegóły wyrażają ich solidność i poręczność.

dachy plandekowe

Gwarancja Jakości

dachy plandekowe

Kompleksowość

dachy plandekowe

Wsparcie specjalistów

Inne usługi
plandeka na altanę plandeka na taras plandeki na altany

Plandeki i folie wysoko przeźroczyste na altany

Szeroka gama materiałów o różnej grubości oraz funkcjonalne i praktyczne systemy mocowań zaspokoją potrzeby najbardziej wygórowanych potrzeb.

reklama malowana na plandece plandeki reklamowe plandeka malowana

Reklama malowana na plandece

Reklama na plandece stanowi doskonały nośnik informacji o firmie i często bywa wykorzystywana w kampaniach marketingowych.