Szwalnia przemysłowa

Szwalnia przemysłowa do realizacji różnych projektów

Szwalnia przemysłowa to szczególne miejsce, w którym zawodowe szwaczki realizują projekty przygotowane przez dział projektowy. Przeszywają tysiące metrów tkanin, zużywają miliony metrów nici, aby stworzyć produkt skrojony na miarę. Zespół naszych szwaczek, dzięki swojemu doświadczeniu, urzeczywistnia pomysły naszych Klientów. Szwalnia przemysłowa PlandekiPolskie wprowadza w życie bogaty przekrój produktów – m.in. plandeki na przyczepki, okrycia ścian, tarasów i altan, czy też torby – zarówno te specjalistyczne, jak i sportowe. Przy użyciu specjalnych przemysłowych maszyn do szycia, jesteśmy w stanie pracować na tak trudnym materiale, jakim jest PES 1100 dtex, czyli tak zwana plandeka. W normalnych warunkach tzw. zwykła maszyna do szycia nie byłaby w stanie sprostać wyzwaniu pracy na tym nietypowym w obróbce materiale. Nasze maszyny specjalizują się natomiast w szyciu ciężkich materiałów, jakim niewątpliwie jest PES 1100 dtex.

Szycie lekkie i ciężkie na szwalni przemysłowej

Szwalnia przemysłowa z usługami dla wielu branż

Oferujemy usługi przeszywania oraz projektowania własnych produktów. Specjalizujemy się w szyciu pokrowców, toreb i plecaków, plandek na altany, plandek przemysłowych, oraz elementów specjalistycznych. 

Szycie lekkie i ciężkie indywidualne i hurtowe

Realizujemy zamówienia zarówno dla Klienta indywidualnego, jak i duże zlecenia hurtowe. Zajmujemy się również zleceniami nietypowymi – dla naszej szwalni przemysłowej nie ma rzeczy niemożliwych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz torby sportowej, czy pokrowca na maszynę, będziemy w stanie pomóc dobrać odpowiedni materiał i wybrać najlepszą metodę szycia. 

Szwalnia przemysłowa - szeroka gama możliwości

Materiały do zadań specjalnych

Tworzymy produkty głównie z tkaniny PES 1100 dtex – materiału wodoodpornego i mega wytrzymałego. Sprowadzając materiał od europejskich producentów możemy gwarantować jakość i długotrwałość naszych realizacji. Przeszywamy również tkaniny takie jak: welur, kodura, czy tkaniny poliestrowe.

Realizacja idealnego produktu

Doświadczenie szwaczek, estetyka wykończenia sprawia, iż spełnimy wszystkie założenia Twojego projektu. Razem z naszymi projektantami stworzysz produkt odpowiadający Twoim potrzebom. Kompleksowe usługi w postaci: projektowania, szycia, brandingu produktu, pozwala na realizację całego zlecenia w jednym miejscu.

Nasze realizacje

Szwalnia przemysłowa Realizacja Twoich projektów

Nasza Marka własna

Po zdobyciu doświadczenia poprzez pracę i realizację plandek dla branży transportowej, postanowiliśmy spróbować naszych sił w przeszywaniu toreb i plecaków z tkaniny PES 1100 dtex. I udało się. Już od 5 lat zajmujemy się produkcją toreb specjalistycznych, plecaków turystycznych, pokrowców na maszyny przemysłowe. Rozwój działu projektowego pozwolił na wprowadzanie nowych modeli i rodzajów produktu do naszego portfolio. Wytwarzamy w pełni funkcjonalne torby dla straży pożarnej, plecaki turystyczne, worki transportowe, torby podróżne, oraz produkty specjalistyczne.  

Linie produktów na zamówienie

Z powodzeniem pomagamy firmom wprowadzić projekty produktów do sprzedaży. Tworzymy realizacje indywidualne, jak i zlecenia hurtowe. Wystarczy pomysł i założenia projektu – nasi projektanci i dział szwalni przemysłowej zajmie się resztą. Oferujemy usługi projektowania, szycia, brandingu w postaci nanoszenia logotypów, czy grafik. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy produkty, które są tak dobre, jak to tylko możliwe. Z przyjemnością pomożemy Tobie we wszystkich projektach szycia.

Sprawdź nasze pozostałe usługi i produkty

Torby medyczne specjalistyczne

Torby dla straży pożarnej i medyków. Realizacja toreb specjalistycznych dla wielu branż.

Torby podróżne

Torby podróżne i plecaki turystyczne. Wygodne, funkcjonalne, wytrzymałe. Możliwość personalizacji produktu.

Plandeki na altany i tarasy

Szyte na wymiar osłony na tarasy i altany. Ochrona w sezonie jesienno-zimowym. Ozdoba Twojego ogrodu na długie lata.