pro-teht

Szwalnia przemysłowa

Szwalnia przemysłowa

Szwalnia to szczególne miejsce, w którym zawodowe szwaczki realizują projekty przygotowane przez dział projektowy. Zespół szwaczek PlandekiPolskie jest niewielki, natomiast działa prężnie. Dzięki ich doświadczeniu, możemy urzeczywistniać pomysły naszych Klientów i wychodzić naprzeciw ich potrzebom. 

Dział szwalniczy PlandekiPolskie wprowadza w życie bogaty przekrój produktów – m.in. plandeki na przyczepki, okrycia ścian, tarasów i altan, czy też torby – zarówno te specjalistyczne, jak i sportowe. Przy użyciu specjalnych przemysłowych maszyn do szycia, jesteśmy w stanie pracować na tak trudnym materiale, jakim jest PES 1100 dtex, czyli tak zwana plandeka. W normalnych warunkach tzw. zwykła maszyna do szycia nie byłaby w stanie sprostać wyzwaniu pracy na tym nietypowym w obróbce materiale. Nasze maszyny specjalizują się natomiast w szyciu ciężkich materiałów, jakim niewątpliwie jest PES 1100 dtex.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie szycia toreb, pokrowców, plecaków oraz projektów personalizowanych. Wykonujemy prototypy naszych produktów skrojone na miarę, według specyfikacji i zaleceń Klienta, aby dostarczyć produkt idealnie odpowiadający potrzebom danej osoby bądź podmiotu. Dział doświadczonych konstruktorów tworzy szablon każdego realizowanego produktu: torby, plecaka, czy pokrowca. Prototypy powstają na podstawie zdjęć, opisów, czy przykładowego modelu dostarczonego Klienta.

szwalnia przemysłowa