Plandeki do naczep - wizytówka Twojej floty

Proponujemy Państwu praktyczne, funkcjonalne, a przy tym estetyczne plandeki do naczep wszelkiego rodzaju konstrukcji. Produkujemy plandeki do naczep na wymiar, co oznacza, że możemy zaoferować rozwiązania dopasowane do indywidualnych systemów konstrukcyjnych. Asortyment tworzą często spotykane w pojazdach kurtyny jak również stosowane w nadwoziach tandemowych i dostawczych plandeki typu burto-firanka. Oferujemy także wersję z zabezpieczeniem antywłamaniowym, których boki wzmocnione są warstwami elastycznej taśmy stalowej, a elitarnym produktem w naszej ofercie są plandeki z reklamą. W zależności od potrzeb produkujemy plandeki dla transportu ładunku ponadgabarytowego, plandeki trudnopalne do transportu ładunków ADR,  piwoplany.

Doskonałe plandeki do naczep dzięki wiedzy i doświadczeniu. W branży reklamowej funkcjonujemy od 1996r., a od 2010r. jesteśmy związani z czołowymi producentami nadwozi samochodowych dla których realizujemy procesy projektowania i produkcji reklam wielkopowierzchniowych na naczepach marki Krone, Schmitz Cargobul, Fliegl, Wielton, Kogel. Przez ten czas wykonaliśmy setki, jak nie tysiące przeróżnych plandek, mieliśmy przyjemność realizacji produkcji plandek reklamowych do scenografii estrady festiwalowej oraz na potrzeby branży wojskowej.

Do prac wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały takich firm jak Serge Ferrari, HeyTex, Mehler Texnologies. Tylko one zapewniają długoletnie, bezproblemowe użytkowanie, a jednocześnie dają gwarancję jakości plandeki do naczep.
Nasze wieloletnie doświadczenie oraz własny park maszynowy zapewniają możliwość wyprodukowania plandeki do naczep z reklamą pełnokolorową w dowolnej formie. Świadczymy usługi w zakresie:
– projektowania grafik reklamowych;
– procesów produkcyjnych druku wielkoformatowego;
– montażu i pomiaru plandek, a także oklejania pojazdów;

planedka z certyfikatem dekra plandeka certyfikat XL

Plandeki z cert. CODE XL

Jesteśmy jednym
z nielicznych producentów, który wytwarza plandeki w oparciu o najwyższe normy. Certyfikat obejmuje zwiększone normy wytrzymałościowe.

Profesjonalne oklejanie

Wykonujemy profesjonalne aplikacje folii samoprzylepnej z grafiką reklamową na ciężarówki, naczepy oraz przyczepy o strukturach stałych tj. kontenery, izotermy, pojazdy skrzyniowe, naczepy.

reklama drukowana na plandece

Reklama

Reklama na plandece to możliwość prezentacji firmy, czy reklamy dla większej liczby odbiorców, oraz możliwość pozyskania nowych Klientów.

Co wyróżnia nasze plandeki na tle konkurencji?

Wszystkie usługi w jednym miejscu.

Materiały klasy PREMIUM

Sama plandeka należy do ultratrwałych materiałów o niezwykle szerokim wachlarzu zastosowań w przemyśle transportowym. Dobrej jakości tkanina PES 1100 dtex jest nie tylko odporna na negatywny wpływ warunków atmosferycznych m.in. opady deszczu czy silniejsze podmuchy wiatru, ale i – dzięki gęstemu splotowi tkaniny poliestrowej i zabezpieczeniu lakierem PCV – na działanie pleśni czy rozerwanie lub rozcięcie. Warto mieć na uwadze fakt, że plandeki do naczep będą nieustannie poddawane działaniom różnych czynników zewnętrznych, co wiąże się także z nieuniknionymi zabrudzeniami, tj. z kurzem czy pyłem.

Reklama na plandekach - stawiamy na nowoczesne technologie

Nadruki na plandekach to idealna forma reklamy dla Twojej firmy. Plandeki do naczep z nadrukiem najczęściej są wykorzystywane na flotach pojazdów: dostawczych, przyczepkach, naczepach TIR. Stanowią doskonały środek przekazu i rozpoznawalności Firmy. Reklama na plandece to możliwość prezentacji firmy, czy reklamy dla większej liczby odbiorców, oraz możliwość pozyskania nowych Klientów.

Dopasowanie do potrzeb Klienta

Dzięki pracy rąk ludzkich, zgrzewalnia przemysłowa Plandeki Polskie jest w stanie uszyć nawet duże bądź skomplikowane technicznie zlecenia przeznaczone dla nietypowych konstrukcji. Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu możemy zapewnić jednostkowy produkt bądź gamę produktów w dużym nakładzie.

Konstrukcja plandeki – od pomiaru po realizację

Plandeka z certyfikatem

Wszystkie elementy konstrukcyjne plandeki do naczep są mocowane do tkaniny nitami wysokoobciążeniowymi, dzięki czemu uzyskują wysoką wytrzymałość na ścieranie oraz na rozciąganie. Dla naszych stałych Klientów produkujemy plandeki do naczep na podstawie dostarczonych rysunków technicznych, w pozostałych przypadkach na podstawie wykonanych przez nas pomiarów oraz potrzeb Klienta.

Konstrukcja plandeki

Kurtynowe plandeki do naczep wykonujemy z wysokiej klasy tkaniny plandekowej o grubości 900g, które wyposażamy w specjalny system wspawanych poziomych oraz pionowych powlekanych pasów zbrojeniowych, dodatkowych wzmocnień do mocowania odpowiednio dobranych wózków plandekowych oraz klamr zapięciowych. Stosowane klamry zapięciowe wykonane ze stali nierdzewnej posiadają wzmacniane haki. W ofercie posiadamy: klamrę standardowa overlock, klamrę z blokadą, klamrę typu direktspaner i wiele innych.

Projektowanie reklam

Na każdym etapie realizacji przykładamy ogromną wagę do jakości, aby zapewnić naszym klientom maksimum satysfakcji. Korzystamy z usług polskich dostawców, pracując na europejskim materiale. Stosowanie farb od lidera na światowym rynku gwarantuje długie użytkowanie plandeki z reklamą wraz z zachowaniem intensywnych barw nadruku. Nadruki na plandekach są wykonywane na nowych plandekach! Nie ma możliwości naniesienia nadruku bezpośrednio na używaną już plandekę. Pierwszym etapem jest wykonanie projektu graficznego.

Sprawdź nasze prace

Zajrzyj do naszego świata plandek

Potrzebujesz więcej
informacji ?

Odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące naszych produktów
KONTAKT DO PRZEDSTAWICIELA